ساخت و استفاده از رل سیلیس غير گرا (Non-Oriented Silicon Steel)

رل سیلیس غير گرا (Non-Oriented Silicon Steel) از فرآيند بازيابی ثانويه برای توسعه خواص خود استفاده نمی کنند و درجه حرارت آنالیز دمای بالا ضروری نیست. بنابراين، محدوديت پاييني در سیلیس، مانند مورد نياز براي نمرات گرا، ضروري نيست. گرید غير گرا حاوی ۰.۵ تا ۳.۲۵ درصد سولفات آلومينيوم تا ۰.۵ درصد آلومينيوم است که براي افزايش مقاومت افزايش يافته و دماي بازيافت اوليه را کاهش مي دهد. رشد دانه در نمرات غیر ارزی بسیار مطلوب است، اما به طور کلی بسیار کوچک تر از نمرات محور است. پردازش بر روی نوار گرم نورد شبیه به آنچه که برای درجه درجه بندی شده توصیف شده است. پس از تهویه سطح، باند ها معمولا به طور مستقیم به ضریب نهایی سرد می شوند و به یکی از دو شرایط – به طور کامل پردازش شده و یا نیمه پردازش شده به تولید کننده ترانسفورماتور فروخته می شود. پس از نورد سرد نهایی، نوار برداشته می شود، آن را از بین می برد تا ٪ ۰/۰۰۵ یا پایین تر و ساختار دانه مورد نیاز برای خواص مغناطیسی را توسعه می دهد. سپس نمونه ها از هر انتهای کویل گرفته می شوند و آزمایش می شوند. رل سیلیس گرا (Oriented Silicon Steel) به طور کامل پردازش شده به طور کلی در برنامه های کاربردی استفاده می شود که در آن مقدار کمی برای تسکین استرس توسط مصرف کننده و یا لمینیت ها بسیار بزرگ هستند و پس از یک دوره ی گرم شدن فشار ۸۴۳ درجه سانتی گراد نگه داشتن آن ها بسیار سخت است. برای اطلاعات بیش تر می توانید به رل سیلیس در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

 رل سیلیس غير گرا (Non-Oriented Silicon Steel) به عنوان محصول محور به اندازه کافی حساس به فشار نیستند. در نتيجه، سويه هاي برشي تنها اثرات سويه اي هستند که بايد کيفيت مغناطيسي را کاهش دهند. از آنجا که لمینیت ها به طور کلی بزرگ هستند، این گونه ها می توانند تحمل شوند. بسیاری از نمرات به طور کامل پردازش شده به عنوان لمینیت مهر و موم در چنین برنامه های کاربردی مانند روتور و استاتور استفاده می شود. سیلیس های غیرحرفه ای دارای جهت گیری تصادفی هستند. آن ها معمولا در تجهیزات چرخشی بزرگ، از جمله موتورها، ژنراتورهای برق، و آداپتورهای AC استفاده می شود. سیلیس های به طور کامل پردازش شده یک کامل رشته گرمادیده داده (برای توسعه کیفیت مغناطیسی مطلوب)، آن ها را نرم تر و سخت تر از پانچ از محصولات نیمه پردازش. گرید با محتوای آلیاژ بالاتر سخت تر می شوند و بنابراين ساده تر می شود. قابلیت بهبود می تواند در سیلیس به طور کامل پردازش شده با اضافه کردن یک پوشش آلی، که در طول مهر زنی به عنوان روان کننده عمل می کند و برخی از عایق های اضافی را به مقیاس پایه می دهد. اگر مقاومت مناسب بین لمینیت مورد نیاز باشد، مواد جامد را می توان با صفحه اصلی خریداری کرد.

به طور کلی محصولات نیمی از فرآورده ها پس از نورد سرد نهایی، به طور کلی، آنالایزر انجماد را کاهش می دهند. کربن لزوما به سطح پایین همانطور که در مواد به طور کامل پردازش حذف شده است. تولید کننده ترانس پس از آن، تسکین تنش را از بین می برد، مواد را در یک فضای مرطوب کننده خنثی می کند تا انحلال پذیری بیشتر و خواص مغناطیسی ایجاد کند. نمونه ها پس از تخلیه زغال سنگ آسیاب می شوند، بر روی نمونه ها برش داده می شوند، حداقل یک ساعت آن را با درجه حرارت ۸۴۳ درجه سانتی گراد تخلیه می کنند و برای تکمیل سیم پیچ مورد آزمایش قرار می گیرند. رل سیلیس غیر ارادی پردازش نیمه برای برنامه های کاربردی که در آن مشتری تمایلات استرس را از بین می برد استفاده می شود. به طور کلی، چنین محصولاتی دارای ویژگی های خوب پانچینگ هستند و در کاربردهای مختلف از جمله روتورهای کوچک، استاتورها و ترانسفورماتورهای قدرت کوچک استفاده می شود. سیلیس های نیمه پردازش شده را می توان با مقیاس سخت گیرانه و یا با پوشش عایق کاری بر روی اکسید خریداری کرد. پوشش آلی در طول مشت زدن به عنوان یک روان کننده عمل می کند، اما دمای آنیلینگ را کاهش نمی دهد. بنابراین، آن را به مواد نیمه پردازش اعمال نمی شود.

رل سیلیس در فروشگاه نوید

رل سیلیکون استیل (ورق سیلیس)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت