ورق سیلیس

برای موتورهای الکتریکی معمولی، مانند آنهایی که در آسانسور یا ماشین آلات استفاده می شود، فرکانس ۵۰ هرتز است. در مقابل، موتورهای با سرعت بالا برای خودروهای الکتریکی و هیبریدی دارای فرکانس های بیش از ۴۰۰ هرتز هستند. بنابراین اهداف توسعه دهندگان ورق سیلیس روشن است: اتومبیل های الکتریکی نیاز به مواد مغناطیسی نرم با تراکم شار بالا و ضرر اصلی هسته ترانس در فرکانس های بالا. ما ورق سیلیس با ۳۰ درصد از ضرر هسته ترانس پایینتری را نسبت به نمرات استاندارد فعلی توسعه داده ایم.

بررسی ورق سیلیس

ورق سیلیس آن مواد هستند که می توانند به راحتی انعطاف پذیر و تخلیه شوند. آن ها معمولا دارای مقادیر نیرومندی ذاتی کمتر از ۱۰۰۰ ام-۱ هستند. ورق سیلیس در درجه اول برای افزایش و یا هدایت جریان تولید شده توسط جریان الکتریکی استفاده می شود. پارامتر اصلی، اغلب به عنوان یک شایستگی برای ورق سیلیس، مورد استفاده قرار می گیرد، نفوذ پذیری نسبی (mr، where mr = B / moH) است که اندازه گیری این است که چقدر مواد به میدان مغناطیسی اعمال شده پاسخ می دهد. سایر پارامترهای اصلی مورد توجه کوآرتیویت، اشباع مغناطیس و هدایت الکتریکی است. انواع برنامه های کاربردی برای ورق سیلیس به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: AC و DC. در برنامه های کاربردی DC، مواد به منظور انجام عملیات مغناطیسی است و سپس در پایان عملیات تخلیه می شود، به عنوان مثال الکترومغناطیس بر روی یک جرثقیل در حیاط قراضه برای جذب فولاد قراضه فعال می شود و پس از آن به فولاد رها می شود. در برنامه های کاربردی AC مواد در طول دوره عملیات، به طور مداوم از یک جهت به سمت دیگر، مغناطیسی می شود، به عنوان مثال ترانسفورماتور منبع تغذیه نفوذ پذیری بالا برای هر نوع کاربرد مطلوب خواهد بود اما اهمیت خواص دیگر متفاوت است. برای اطلاعات بیش تر می توانید به ورق سیلیس در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

ورق سیلیس ماده ای است که در ترانس ها، موتورها و ژنراتورهای قدرت الکتریکی استفاده می شود. ورق سیلیس که حدود ۳٫۲ درصد وزنی است که باعث افزایش مقاومت الکتریکی آهن می شود و بنابراین باعث کاهش خسارات جاری می شود. ورق سیلیس دانه گرا (oriented) که برای کاربردهای غیر چرخشی، یعنی ترانسفورماتورها استفاده می شود، دارای جهت گیری کریستالوگرافی قوی است. در آهن هسته، ساده ترین جهت مغناطیس، جهت های کریستال <۰۰۱> است. در ورق سیلیس دانه گرا (oriented)، جهت گیری گاس، به عنوان مثال {۱۱۰} <۰۰۱>، از لحاظ تکنولوژیکی به منظور کاهش تلفات مغناطیسی در ترانسفورماتورهای الکتریکی انجام شده است.

ورق سیلیس در فروشگاه نوید

رل سیلیکون استیل (ورق سیلیس)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت