مسیرهای رشد در تکنولوژی ورق سیلیس

به تازگی تقاضا برای ترانسفورماتورهای کم مصرف برق و وسایل نقلیه الکتریکی به دلیل روند جهانی کاهش مصرف سوخت های فسیلی افزایش یافته است و نقش ورق سیلیس بسیار مهم است. ردیابی و تجزیه و تحلیل روند تحقیق و توسعه ورق سیلیس بینش را برای توسعه مسیر و استراتژی های تحقیق و توسعه ارائه می دهد. در نتیجه، ما دریافتیم که بعضی از حوزه های دامنه ورق سیلیس، در مسیرهای توسعه خود با یکدیگر ارتباط تکنولوژیکی دارند و مسیر R & D بیشتری را در تکنولوژی ورق سیلیس پیشنهاد می کنند.

معرفی ورق سیلیس

ورق سیلیس مواد مغناطیسی نرم است که دارای ویژگی مغناطیسی بزرگ است که عمدتا به عنوان مواد برای هسته ترانس و ماشین آلات استفاده می شود. اخیرا افزایش تقاضا برای ترانسفورماتورهای کم مصرف برق و وسایل نقلیه الکتریکی به دلیل روند جهانی کاهش استفاده از سوخت های فسیلی افزایش یافته است، و نقش ورق سیلیس بسیار مهم بوده است، زیرا ورق سیلیس در بهبود بهره وری موتور الکتریکی  و کاهش تلفات، دما، انرژی و هزینه های ترانسفورماتور. ردیابی و تحلیل روند تحقیق و توسعه ورق سیلیس به محققان و برنامه ریزان تحقیق و توسعه کمک می کند تا ویژگی های تکاملی ورق سیلیس را بهتر درک کنند و این امر بینش را برای توسعه مسیر و استراتژی های تحقیق و توسعه ارائه می دهد. برای اطلاعات بیش تر می توانید به ورق سیلیس در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

هدف از این مقاله، کشف مسیرهای توسعه تکنولوژی ورق سیلیس و استفاده از شبکه ثبت اختراع برای شناسایی ورق سیلیس است. شبکه ثبت اختراع برای تجسم و شناسایی مسیرهای تکنولوژیک در مطالعات نوآوری ورق سیلیس استفاده می شود و ردیابی فرایند توسعه رادیکال و تکاملی از طریق مسیرهای تکنولوژیکی، بینش های فرآیند تکاملی را در حوزه فن آوری می دهد . اختراعات منبع دانش قابل اعتماد هستند و به طور گسترده ای برای شناسایی روند اخیر فن آوری های پیشرفته ورق سیلیس، کشف فرصت های جدید تکنولوژی و توسعه نقشه ها و برنامه های فناوری استفاده می شود. این مطالعه از روش COM (روش همپوشانی طبقه بندی) برای جمع آوری داده های ثبت اختراع استفاده می کند. COM یک روش برای جمع آوری مجموعه ثبت اختراع است که یک دامنه فناوری را نشان می دهد. این کار با یافتن IPC (طبقه بندی ثبت اختراع بین المللی) و UPC (طبقه بندی ثبت اختراعات ایالات متحده) با فرکانس بالا از نتیجه جستجوی کلمات کلیدی (ورق سیلیس) انجام می شود. با جمع آوری پتنت هایی که دارای طبقه بندی با جستجوی کلمه کلیدی هستند، مجموعه داده هایی که حوزه فن آوری خاص ورق سیلیس را به نمایش می گذارند نهایی می شود. مجموعه نهایی دارای رعایت و قابلیت اطمینان بالا است، زیرا این روش پتنت هایی را که از جستجو کلید واژه ها (ورق سیلیس) از دست داده است، قابل انعطاف می کند.

ورق سیلیس در فروشگاه نوید

رل سیلیکون استیل (ورق سیلیس)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت