پوشش های ورق سیلیس چیست؟

پوشش های ورق سیلیس پوشش های رنگی هستند که ورق سیلیس موتورها و ژنراتورها را عایق بندی می کنند. برای اطمینان از کارایی موتورها یا ژنراتورها، یک ماده که می تواند مغناطیسی شود و مجدانه شود، مورد نیاز است. ورق سیلیس با این نیاز کاملا موافق است. ورق سیلیس ضد زنگ آب، داغ گرمازدایی، عامل بعدی در بهره وری موتورها و ژنراتورها است. این برای ساخت هست ترانس لازم است. تابع اصلی پوشش ورق سیلیس این است که رل سیلیکون استیل را به منظور جلوگیری از جریان الکتریکی و کاهش جریان جریده به کار برده شود. پوشش های ورق سیلیس همچنین به منظور افزایش طول عمر ابزار لازم مشت زنی می پردازند. پوشش های ورق سیلیس باعث کاهش خسارت های هسته ترانس می شود و باعث افزایش بهره وری بالا در موتورها، ژنراتورها و ترانسفورماتورها می شود.

کلاس های مختلف عایق ورق سیلیس چیست؟

لاک های بر پایه ارگانیک که باعث افزایش پانچایی ورق سیلیس و دارای ویژگی های عایق عایق بندی می شوند. برنامه های کاربردی معمول برای این پوشش ها موتورهای کوچک، ترانسفورماتورها و فرستنده ها هستند. پوشش ویژه ورق سیلیس  که بالاترین درجه خواص چسب را به دلیل پیوستگی آن بر روی تمام قسمت های مجاور، حتی هندسه های پیچیده نشان می دهد. این باعث می شود تولیدکنندگان دستگاه های ورق سیلیس را در یک مرحله با عایق بندی و انطباق با صفحات ورق سیلیس، در حالی که هنوز خواص مغناطیسی و مقاومت مکانیکی عالی ورق سیلیس را حفظ می کنند.

این ها انواع لاکپشت ارگانیک و معدنی بر پایه ایده آل برای افزایش عایق ورق سیلیس، مقاومت در برابر خوردگی و بهبود پذیری جوشکاری استفاده می شود. برنامه های کاربردی معمول برای پوشش ورق سیلیس ماشین آلات تحت درمان مانند جوشکاری، ریخته گری آلومینیوم و یا آنیل است. برای اطلاعات بیش تر می توانید به ورق سیلیس در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

این ها بسیار پر از اورانیوم و اورانیوم بر اساس لاک الکل زدن به ارائه خواص عایق های ورق سیلیس و همچنین مقاومت در برابر فشار مورد نیاز است. برنامه های کاربردی معمول برای این پوشش ها ماشین های متوسط ​​و بزرگ با مقاومت بالا نسبت به فشار و درجه حرارت ورق سیلیس است.

این لاک الکل زیست محیطی با کارایی بالا عمدتا با تکنولوژی پوشش سیم پیچ و سریع در یک فرآیند تونلی ورق سیلیس درمان می شود. این فرآیند باعث افزایش تولید و کیفیت بالای ورق سیلیس می شود.

تمام پوشش های ورق سیلیس مناسب برای خنک سازی با سرعت بالا هستند، که در هنگام استفاده از تکنولوژی NIR یا تزریق القایی ضروری است. مینا اتصال و پوشش های ویژه ورق سیلیس، یک راه حل فنی پیشرفته برای چسبندگی کامل، دائمی از هسته ترانس لمینیت است.

ورق سیلیس در فروشگاه نوید

رل سیلیکون استیل (ورق سیلیس)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت