سیم لاکی آلومینیومی

تقاضا برای سیم لاکی آلومینیومی در بسیاری از کاربردهای صنعتی به علت افزایش بی سابقه قیمت سیم لاکی افزایش یافته است. سیم لاکی آلومینیومی در اندازه ها، انواع و درجه های مختلف پوشش ها در دسترس است تا نیازهای خاصی را برای زمینه های خاص برنامه ها فراهم کند.

کاربرد سیم لاکی آلومینیومی

سیم لاکی آلومینیومی یک هادی الکتریکی عالی پس از سیم لاکی است. سیم لاکی آلومینیومی فوق العاده مینا را می توان برای جایگزینی سیم لاکی مسی با تغییرات طراحی مناسب استفاده کرد. عمدتا در مدارهای الکترونیکی، سیم کشی های تلویزیون و به همین ترتیب برای بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر از جمله موتورهای ماشین لباسشویی، فن ها و کمپرسورهای AC استفاده می شود. خواص هادی سیم لاکی آلومینیومی از سیم لاکی متفاوت است. سیم پیچ سیم لاکی آلومینیومی در ساخت ماشین آلات جوشکاری ARC مورد استفاده قرار می گیرد. آن را به تمام انواع ماشین آلات الکتریکی بزرگ و متوسط، ترانسفورماتور، ژنراتور، سیم پیچ موتور الکتریکی، فن اگزوز، تهویه مطبوع، ماشین لباسشویی، کمپرسور، یوغ انحراف و غیره قابل استفاده است. سیم لاکی آلومینیومی در مقایسه با سیم لاکی ساده تر برای سیم پیچ شدن است، همچنین یک فیلم اکسید جامد روی سطح سیم لاکی آلومینیومی ساخته شده است که دارای اثر بخشی خوب و عمر طولانی است. با توجه به اثر عایق خوب لایه سیم لاکی آلومینیومی، درجه حرارت مقاوم در برابر حرارت آن می تواند ۲۰ درجه بالاتر از سیم لاکی باشد. بزرگترین مزیت استفاده از سیم لاکی آلومینیومی این است که آن ۱/۳ سبک تر از سیم لاکی است که به طور قابل توجهی هزینه های تولید را کاهش می دهد، دوم آن می تواند به آسانی به مواد جامد متصل شود و سوم، همچنین می تواند حمل و نقل و حمل و نقل را در طول عملیات کاهش دهد. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

سیم لاکی عایق بندی شده و سیم لاکی آلومینیومی مادون قرمز بخشی از سیم پیچ در هر دستگاه ی دستگاه الکتریکی است. در مقایسه با عایق های فیبری، سیم لاکی آلومینیومی و سیم لاکی فاکتور صرفه جویی در فضا را با یک سطح بالایی از ولتاژ شکست، ارائه می دهد. کاربرد اصلی سیم لاکی آلومینیومی و سیم لاکی در سیم پیچ موتور و ترانسفورماتور است.

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG) در فروشگاه نوید

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت