کاربرد سیم لاکی آلومینیومی

سیم لاکی آلومینیومی یک هادی الکتریکی عالی پس از سیم لاکی است. سیم لاکی آلومینیومی فوق العاده مینا را می توان برای جایگزینی سیم لاکی با تغییرات طراحی مناسب استفاده کرد. عمدتا در مدارهای الکترونیکی، سیم کشی های تلویزیون و به همین ترتیب برای بسیاری از برنامه های کاربردی دیگر از جمله موتورهای ماشین لباسشویی، فن ها و کمپرسورهای AC استفاده می شود. خواص هادی سیم لاکی آلومینیومی از سیم لاکی متفاوت است. محصولات ما دارای یک سطح صاف و بسیار طولانی است.

توضیحاتی درباره سیم لاکی آلومینیومی

سیم لاکی آلومینیومی به طور عمده به عنوان یک هادی الکتریکی در هر کجا که کویل در حال حرکت است، استفاده می شود. با توجه به تراکم کم سیم لاکی آلومینیومی، وزن کویل را می توان به یک سوم کویل مشابه سیم لاکی کاهش داد. این مزیت وزن برای شتاب بخشیدن به بخش حرکتی آسان تر و کارآمد تر می شود، که باعث افزایش کارایی می شود مانند: کاهش زمان دسترسی درایوهای هارد دیسک و بهبود کیفیت صدا و حساسیت برای بلندگوها و کویل های صوتی. برای این برنامه ها، سیم لاکی آلومینیومی خود باندینگ به طور عمده استفاده می شود. مروارید آهنربای آلومینیومی در ابعاد ۰.۰۳۰ تا ۰.۵۰۰ میلی متر (AWG 48-24) با انواع مینای دایمی و عایق بندی شده در دسترس است. تمام سیم لاکی آلومینیومی برای استفاده در صنایع برق و تضمین شده برای رعایت الزامات هدایت. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

لحیم کاری سیم لاکی آلومینیومی

لحیم کاری سیم لاکی آلومینیومی امکان پذیر است، اما تعدادی از نقاط بحرانی وجود دارد که نیاز به کنترل دقیق دارند. اکسید سیم لاکی آلومینیومی مستحکم باعث می شود اکثر تلاش ها برای جوش کردن با استفاده از روش های معمول دشوار باشد. شارژ باید به دلیل شکل گیری سریع لایه اکسید سیم لاکی آلومینیومی مورد استفاده قرار گیرد، که برای حذف سخت است و از لحیم کاری در خیس کردن سیم لاکی آلومینیومی جلوگیری می کند. علت این امر این است که اکسید سیم لاکی آلومینیومی در مقایسه با سیم لاکی کمتر است زیرا نقطه ذوب بسیار بالا آن ۲۰۳۰ درجه سانتی گراد است، در مقایسه با سیم لاکی آلومینیومی خالص ۶۶۰ درجه سانتی گراد. یکی دیگر از دلایلی که اکسید سیم لاکی آلومینیومی دشوار است حذف مقاومت بالا در برابر مقاومت خوردگی است. بنابراین، اغلب لازم است جریان های تهاجمی بیش تری مانند شار (شبیه به آمین) آلی (تا ۲۸۵ درجه سانتی گراد) یا شارهای غیر معدنی (به عنوان مثال هیدروکسید سدیم تا ۴۰۰ درجه سانتی گراد) مورد نیاز باشد. یک حمام لحیم اولتراسونیک نیز می تواند برای ترک لایه اکسید و سیم لاکی آلومینیومی بدون استفاده از شار مورد استفاده قرار گیرد.

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG) در فروشگاه نوید

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت