ساخت سیم لاکی آلومینیومی

مروارید آهنربای آلومینیومی در ابعاد ۰.۰۳۰ تا ۵۰۰ میلی متر  با انواع مینای دایمی و عایق بندی شده در دسترس است. تمام سیم های لاکی آلومینیومی مطابق برای استفاده در صنایع برق و تضمین شده برای رعایت الزامات هدایت. علاوه بر سیم لاکی آلومینیومی مفتول، الکترسولا سیم لاکی آلومینیومی را از ۰.۰۳۰ تا ۵۰۰ میلی متر تولید می کند

لحیم کاری سیم لاکی آلومینیومی

لحیم کاری سیم لاکی آلومینیومی امکان پذیر است، اما تعدادی از نقاط بحرانی وجود دارد که نیاز به کنترل دقیق دارند. اکسید سیم لاکی آلومینیومی مستحکم باعث می شود اکثر تلاش ها برای جوش کردن با استفاده از روش های معمول دشوار باشد. شارژ باید به دلیل شکل گیری سریع لایه اکسید سیم لاکی آلومینیومی مورد استفاده قرار گیرد، که برای حذف سخت است و از لحیم کاری در خیس کردن سیم لاکی آلومینیومی جلوگیری می کند. علت این امر این است که اکسید سیم لاکی آلومینیومی در مقایسه با مس در مقایسه با سیم لاکی مسی کم تر است زیرا نقطه ذوب بسیار بالا آن ۲۰۳۰ درجه سانتی گراد است، در مقایسه با سیم لاکی آلومینیومی خالص ۶۶۰ درجه سانتی گراد. یکی دیگر از دلایلی که اکسید سیم لاکی آلومینیومی دشوار است حذف مقاومت بالا در برابر مقاومت خوردگی است. بنابراین، اغلب لازم است جریان های تهاجمی بیش تری مانند شار (شبیه به آمین) آلی (تا ۲۸۵ درجه سانتی گراد) یا شارهای غیر معدنی (به عنوان مثال هیدروکسید سدیم تا ۴۰۰ درجه سانتی گراد) مورد نیاز باشد. یک حمام لحیم اولتراسونیک نیز می تواند برای ترک لایه اکسید و سیم لاکی آلومینیومی بدون استفاده از شار مورد استفاده قرار گیرد. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

سیم لاکی آلومینیومی

تقاضا برای سیم لاکی آلومینیومی آهن ربای در بسیاری از کاربردهای صنعتی به علت افزایش بی سابقه قیمت مس در آسمان افزایش یافته است. برای تهیه این تقاضا، ما با افتخار اعلام می کنیم علاوه بر سیمان از سیم لاکی آلومینیومی فوق العاده در زرادخانه تولید نیز استفاده می شود. این محصولات به عنوان هر هند و همچنین استانداردهای بین المللی و به عنوان مشخصات مشخص شده توسط مشتریان تولید می شود. این محصول در اندازه ها، انواع و درجه های مختلف پوشش ها در دسترس است تا نیازهای خاصی را برای زمینه های خاص برنامه ها فراهم کند. آخرین فن آوری برای تولید سیم لاکی آلومینیومی محصولات با کیفیت بالا به تصویب رسیده است.

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG) در فروشگاه نوید

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت