سیم لاکی آلومینیومی

یکی از ویژگی های سوم سیم لاکی آلومینیومی که آن ها را برای استفاده در این دستگاه ها بسیار جذاب می کند، مقاومت آن در برابر خوردگی است. سیم لاکی آلومینیومی و سیم مگنت مس ماده ای انتخابی است برای استفاده در مدارهای الکتریکی، به عنوان مدت طولانی آن را ادامه می دهد. ویژگی های مکانیکی، الکتریکی و شیمیایی سیم لاکی آلومینیومی از سیم لاکی مسی به دلیل تفاوت ذاتی مواد هادی متفاوت است. این تفاوت ها در روش های آزمون خاص و  یا الزامات عمل کرد برای سیم لاکی آلومینیومی انعطاف پذیر مانند انحطاط، انطباق و انعطاف پذیری، شوک گرما، مقاومت در برابر تراشه، تداوم و استقامت حرارتی منعکس شده است.

مزیت سیم لاکی آلومینیومی وزن سبک است. این محصول به طور گسترده ای در ابزارهای الکتریکی، بالستیک، الکترونیک خودرو، یخچال و فریزر و موتورهای کمپرسور تهویه مطبوع، تلویزیون، اجاق برقی، اجاق های مایکروویو، ترانسفورماتورهای مختلف و دیگر انواع موتورهای الکتریکی الکترونیکی، لوازم الکتریکی استفاده می شود. سیم لاکی آلومینیومی گاهی اوقات برای ترانس های بزرگ و موتور استفاده می شود، اما به دلیل هدایت الکتریکی پایین تر، سیم الماس آنالایزر آلومینیومی باید ۱.۶ برابر سطح مقطع عرضی به عنوان یک سیم لاکی مسی برای دستیابی به مقاومت DC قابل مقایسه باشد. سیم مگنت قطر کوچکتر معمولا یک مقطع گرد دارد.سیم لاکی آلومینیومی ضخیم تر معمولا مربع یا مستطیل شکل (با گوشه های گرد) به منظور استفاده کارآمد از فضای پیچیده در دسترس است. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی مفتول مس معمولا از یک تا سه لایه از عایق پلیمری فیلم، اغلب از دو ترکیب مختلف استفاده می کند تا یک لایه عایق کاری سخت و سخت را فراهم کند. پلی اتیلن پلی آمید (EIW)، پلی آمید پلییمید (یا آمید امید) ((به ترتیب به منظور افزایش دامنه دما) پلی وینیل رسمی یا فرمور (PVF)، پلی اورتان، پلی آمید (PUW)، پلی استر (PEW) AI-EIW) و پلی آمید (AIW).

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG) در فروشگاه نوید

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت