درباره سیم لاکی و سیم لاکی آلومینیومی

درجه حرارت، درجه حرارت سیم لاکی و سیم لاکی آلومینیومی را نشان می دهد که عمر آن ۲۰۰۰۰ ساعت است. در دمای پایین تر، طول عمر سیم لاکی و سیم لاکی آلومینیومی بیشتر است (حدود ۲ عامل برای هر دمای پایین تر ۱۰ درجه سانتی گراد). کلاس های دمای معمولی ۱۰۵ درجه سانتی گراد، ۱۳۰ درجه سانتی گراد، ۱۸۰ درجه سانتی گراد، ۱۸۰ درجه سانتی گراد و ۲۲۰ درجه سانتی گراد است. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

مزایای سیم لاکی آلومینیومی

سایز سیم لاکی

یکی از خواص اولیه که مفتول سیم آلومینیوم و مفتول سیم مسیل مطلوب برای کاربردهای وسیع است عایق نازک لعابی است. ترانسفورماتورها، موتورها و ژنراتورها همه دستگاه هایی هستند که بر اساس سیم پیچ هستند، که یک دستگاه تولید کننده میدان های مغناطیسی و جریان الکتریکی با استفاده از کویل های بزرگ است. کوچکتر این دستگاه ها، قوی تر هستند. از آنجا که سیم لاکی و سیم لاکی آلومینیومی با استفاده از یک پوشش نازک مینا به جای دیگر انواع عایق ضخیم مانند کاغذ، شیشه فیبر، میکا و غیره عایق شده است. سیم لاکی و سیم لاکی آلومینیومی کمتر فضای در شکل کویل را جذب می کند کویل های مؤثرتری و فشرده با کارایی بیشتر تولید می کنند.

هدایت سیم لاکی

سیم لاکی و سیم لاکی آلومینیومی به طور گسترده ای در دستگاه های الکتریکی استفاده می شود. سیم لاکی و سیم لاکی آلومینیومی مجهز به انتقال جریان الکتریکی است. به خصوص، سیم مگنت مس مینا دارای مقاومت کمتر نسبت به تقریبا هر سیم عایق شده است. این به این معنی است که ژنراتورانی که از سیم مسیل مسی استفاده می کنند، برق بیشتری نسبت به ژنراتور هایی که اکثر مواد دیگر را تولید می کنند تولید می کنند. کویل موتورز ساخته شده از مفتول سیم مفتول مسی باعث حرکت بیشتری خواهد شد. ترانس ساخته شده از سیم لاکی و سیم لاکی آلومینیومی باعث کاهش انرژی خواهد شد.

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG) در فروشگاه نوید

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت