سیم لاکی آلومینیومی

سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی، هم چنین به نام “مگنت سیم”، به طور گسترده ای در کاربردهای مختلف برق به علت خواص الکتریکی، حرارتی و مکانیکی آن، به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد. سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی با پوشش آن با مینای دندان از کلاس درجه حرارت متفاوت است. سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی مروارید عمدتا در سه نوع کاربرد کاربرد دارد – در ترانسفورماتورها برای تبدیل یک نوع انرژی الکتریکی به انواع دیگر. سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی مصنوعی در موتورها برای تبدیل انرژی الکتریکی به انرژی مکانیکی استفاده می شود. سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی یا سیم پیچ در ژنراتورها نیز برای تبدیل انرژی مکانیکی به انرژی الکتریکی استفاده می شود.

سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی و سیم مگنت مس مینای دندان به عنوان سیم در الکترومغناطیس هایی که از برق برای تولید میدان مغناطیسی استفاده می کنند استفاده می شود. سیم لاکی آلومینیومی مستطیل شکل یا تختی و سیم سیمی مستطیلی شکل یا مسطح ساخته شده در سیم پیچ تنگ پیچیده شده است. وقتی یک بار الکتریکی اعمال می شود، سیم ها میدان مغناطیسی را تولید می کنند. سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی و مفتول تنگ مفتول طیف وسیعی از برنامه های کاربردی، از جمله استفاده در خودرو، موتور، ترانسفورماتور و ماشین آلات صنعتی است. سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی گرد و گرد سیم مسیل گرد نیز در دستگاه های کوچک و لوازم خانگی مانند کامپیوتر، تلویزیون و غیره یافت می شود. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

سیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی و مینا مانند سیم های دیگر، با قط (AWG یا SWG) یا مساحت (میلیمتر مربع)، درجه حرارت و طبقه عایق طبقه بندی می شود. ولتاژ شکستسیم لاکی یا سیم لاکی آلومینیومی بستگی به ضخامت پوشش دارد که می تواند از ۳ نوع باشد: درجه ۱، درجه ۲ و درجه ۳٫ نمرات بالاتر دارای عایق ضخیم تر و در نتیجه ولتاژ شکست بیشتر است.

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG) در فروشگاه نوید

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت