سیم لاکی آلومینیومی

سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی معمولا از یک تا سه لایه از پلیمر فیلم عایق، اغلب از دو ترکیب مختلف، برای ارائه یک لایه عایق سخت و مداوم است. پلی اتیلن پلی آمید (EIW)، پلی آمید پلییمید (یا آمید امید) ((به ترتیب به منظور افزایش دامنه دما) پلی وینیل رسمی یا فرمور (PVF)، پلی اورتان، پلی آمید (PUW)، پلی استر (PEW) AI-EIW) و پلی آمید (AIW). سیم مغناطیسی عایق شده پلییمید قادر است تا ۲۵۰ درجه سانتی گراد عمل کند. عایق مربع یا مینای دندانه دار مستطیلی سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی اغلب با پیچاندن آن با یک پلی آمید یا فیبر شیشه ای با درجه حرارت بالا افزوده می شود و سیم پیچ های تکمیل شده اغلب با لاک های عایق برای تزریق به منظور بهبود مقاومت عایق و قابلیت اطمینان درازمدت سیم پیچ است. انواع دیگر سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی با پوشش لاک، عایق مسطح / آلومینیوم دور و مسطح، عایق سیم کشی مس و آلومینیوم به طور گسترده ای در سراسر جهان برای کاربردهای مختلف مانند موتور، ترانسفورماتور و راکتور استفاده می شود. برای اطلاعات بیش تر می توانید به سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

دیافراگم پوشش دار و پوشش فلزی سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی

فایبرگلاس و پوشش داگلاس سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی ممکن است در شکل نوار بافته یا به عنوان یک فیبر مداوم استفاده شود. این ثابت شده است که در تولید سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی یک عایق کارآمد فراهم کننده سیم پیچ کویل با پایداری حرارتی بالاتر، خواص الکتریکی کافی و مقاومت به سایش در برابر فولاد پس انداز خوب است. برای بهبود خواص مکانیکی سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی شیشه ای با لایه ای برای قدرت دی الکتریک پیوند داده می شود. فایبرگلاس (لخت یا لعابی) در سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی بسیار مناسب برای پیچ و تاب موتورهای استاتور، ژنراتور، ترانسفورماتورهای خاص و موتورهای ولتاژ بالا هستند. به طور کلی این عایق را برای سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی می توان در جایی که قدرت مکانیکی بالا و خواص عایق بندی بالا مورد نیاز است استفاده کرد. این دارای درجه بسیار بالایی از ثبات مکانیکی و حرارتی است.

ورق گالوانیزه و مسطح روکش دار سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی

پوشش کاغذ سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاک مطابق با طبقه ۱۰۵ درجه سانتی گراد عایق برای رفتار عالی آن در محیط مرطوب شناخته شده است. به همین دلیل است که ورق های پوشانده شده برای ترانسفورماتورها و تابلوهای پر از روغن مناسب است. ضخامت پوشش و تعداد لایه های کاغذی سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی می تواند متناسب با نیاز خاص باشد. خواص هادی توسط خواص حرارتی، شیمیایی و مکانیکی انواع مختلف کاغذ تعیین می شود.

نومکس پوشیده شده سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی

پوشش Nomex مربوط به عایق کلاس H است که عمدتا در ساخت خازن ها و سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی استفاده می شود. کاربرد اصلی آن در محافظت از کابل ها و سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی در دمای بالا است. محیط (۲۰۰ درجه سانتی گراد) از قبیل ترانسفورماتور خشک، کابل های نظامی و هوافضا. هادی های تحت پوشش Nomex در شرایطی که مقاومت در برابر حرارت در سیم لاکی آلومینیومی یا سیم لاکی و الزامات مقاومت دی الکتریک بالا هستند، موثرتر هستند.

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG) در فروشگاه نوید

سیم لاکی آلومینیومی برند ان جی (NG)

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت