هسته ترانس

برای چنین خطایی که توسط سیستم محافظ منبع تغذیه / خط (و به سرعت خط را قطع می کند) شناسایی می شود، هسته ترانس باید به منظور ارائه یک مسیر الکتریکی (خطا) به منبع باشد. یک هسته به طور معمول تنها در یک نقطه متمرکز می شود، زیرا هسته ترانس چند هسته ای ممکن است باعث گردش جریان و گرمای بیش از حد (و گازسیون) در هسته ترانس شود. سلامت مغناطیسی ترانسفورماتور اهمیت زیادی برای عملکرد مناسب ترانسفورماتور دارد. مشکلات اصلی در این زمینه شامل مشکلات زمین اصلی، ساخت و ساز ضعیف هسته، لمینیت کوتاه و بیش از حد گرم شدن است. آزمایشات میدان الکتریکی زیر در ارتباط با طیف وسیعی از تجهیزات تست ترانسفورماتور ما اطلاعاتی در مورد یکپارچگی هسته ترانس ارائه می دهد. برای اطلاعات بیش تر می توانید به هسته ترانس در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

تشخیص هسته ترانس

-جریان هیجان انگیز: بسیاری از مشکلات هسته ترانس، از جمله لمینیت های کوتاه شده و سایر مشکلات را که به طور قابل توجهی بر کاهش اشتیاق در هسته ترانس، مانند اتصالات هسته ای جزئی یا باز، عملکرد ضعیف در جمع آوری هسته و غیره، تشخیص می دهد. حساس به مغناطیس هسته.

-مقاومت عایق دیجیتال (زمین مرکزی): برای هسته های غیر عمدی (بهترین ابزار برای این مسئله) و مشکلات مربوط به عایق زمین هسته ترانس را بررسی می کند. مقادیر مقاومت عایقی بین هسته و زمین می توانند به وسیله تغییر لایه های هسته و آلودگی رسانا یا اشیای خارجی که از عایق هسته به زمین عبور می کنند، ایجاد شود.

هسته ترانس در فروشگاه نوید

هسته ترانس

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت