آلیاژهای ویژه

یک خانواده از آلیاژهای تخصصی برای برنامه های اصلی هسته ترانس وجود دارد. نمونه هایی از فلزات، مروارید و سوپر فلزی هستند. آن ها را می توان به عنوان استمپینگ و یا به عنوان نوار های طولانی برای هسته ترانس زخم نوار تولید شده است. برخی از آلیاژها، به عنوان مثال Sendust، به عنوان پودر ساخته شده و  به شکل پخته شده است.

هسته ترانس چگونه کار می کند؟

همانند بسیاری از دستگاه های الکترونیکی، ترانسفورماتورها شامل بسیاری از قطعات هستند که هر کدام در کنار دیگران کار می کنند تا انتقال انرژی بی خطر و موثر را تضمین کنند. به منظور دستيابي بهتر به انواع مختلف ترانس ها و به اين دليل که آنها ممکن است براي برنامه هاي خاص مناسب باشند، کمک به بررسي اجزاي مختلف در کار است. هسته ترانس را تشکيل مي دهد، بنابراين تعجبي ندارد که انتخاب مواد مناسب نقش کلی را در عملکرد کلی ترانسفورماتور ایفا می کنند. طیف وسیعی از هسته ترانس مانند رل سیلیکون استیل، توریال و هسته های هوا وجود دارد، و همچنین تغییرات هر کدام در داخل دسته های مربوطه. برای اطلاعات بیش تر می توانید به هسته ترانس در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

هسته ترانس برای سطح بالای نفوذ پذیری آن ها شناخته شده است، و آن ها را انتخاب خوبی برای انتقال ولتاژ در سطح فرکانس صوتی می کند، به عنوان هسته ترانس نفوذ کننده جریان جریان مغناطیسی را کاهش می دهد. با این حال، هسته ترانس بدون سر و صدا دارای سطح بالایی از افت جریان جریان الکتریکی هستند که زمانی اتفاق می افتد که یک ماده هدایت کننده در یک میدان مغناطیسی در حال تغییر قرار بگیرد و می تواند به گرمایش هسته ترانس منجر شود. به علت حضور چندین ورق سیلیس، که توسط مواد عایق غیر مستقیم بین لایه ها محافظت می شود، این جریان های گردابی در آن قرار دارند و اثرات مغناطیسی کاهش می یابد. اگرچه لمینیت نازک برای تولید سخت تر است و گران تر است، آنها در ترانسفورماتورهای با فرکانس بالا کارایی دارند.

هسته ترانس در فروشگاه نوید

هسته ترانس

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت