گوشه گیری اندام هسته ترانس

ضرر اصلی در هسته ترانس به طور عمده اتفاق می افتد که ۲ جریان شار مغناطیسی عمود بر جهت جهت گرایش وجود داشته باشد که به عنوان آسیب هسته ترانس شناخته شده است. از بین رفتن غلظت دانه در ناحیه اتصال گوشه اندام ها در هسته ترانس با یو اس اس، به طور خاص می توان با استفاده از تکنیک های ویژه اتصال گوشه ای کنترل شد. معمولا دو نوع مفاصل در هسته ترانس وجود دارد که به توضیخ آن ها خواهیم پرداخت.

اتصالات متقاطع در هسته ترانس

مفصل عادی در هسته ترانس ساده ترین شکل مفاصل است. در این روش شوری برگ می کند و در مفصل به عمق عمق دانه می رود. از این رو در این نوع مفاصل ضایعات بین ستونی در هسته ترانس زیاد است. اما با توجه به کم هزینه تولید، ترجیح داده می شود که در ترانسفورماتور درجه بندی کوچک استفاده شود. برای اطلاعات بیش تر می توانید به هسته ترانس در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

اتصالات متخلخل در هسته ترانس

در اینجا لمینیت هسته ترانس بر روی ۴۵ درجه بریده می شود. لبه های لمینیت اندام و یوگا در مفاصل دنده در هسته ترانس صورت می گیرد. در اینجا شار وارد می شود و ورق سیلیس را ترک می کند، مسیر صاف را در جهت جریان آن می گیرد؛ از این رو، ضرر متقابل دانه حداقل در هسته ترانس ایجاد می شود. با این حال هزینه تولید اضافی را شامل می شود، اما ترجیح داده می شود که در ترانسفورماتور قدرت الکتریسیته استفاده شود، در حالیکه کمینه کردن ضرر و زیان، معیار اصلی در طراحی هسته ترانس است.

هسته ترانس در فروشگاه نوید

هسته ترانس

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت