خواص مغناطیسی هسته ترانس

خواص مغناطیسی هسته ترانس بستگی به عملیات حرارتی دارد، زیرا افزایش اندازه کریستال هسته ترانس به طور متوسط ​​کاهش میزان هیسترزیس را کاهش می دهد. از دست دادن هیسترزیس هسته ترانس با یک آزمایش استاندارد تعیین می شود و برای نمرات معمول ورق سیلیس ممکن است از حدود ۲ تا ۱۰ وات در کیلوگرم (۱ تا ۵ وات در پوند) در ۶۰ هرتز و قدرت میدان مغناطیسی ۱.۵ تسلا متفاوت باشد. هسته ترانس در وضعیتی قرار می گیرند که پس از مشت شدن شکل نهایی، یک روش حرارت نهایی، اندازه دانه مورد نظر ۱۵۰ میکرومتر را تولید می کند. هسته ترانس به طور کامل پردازش شده معمولا با پوشش عایق، درمان حرارت کامل و مشخص شده ویژگی های مغناطیسی برای کاربردهای که در آن عملیات مشت زدن به طور قابل توجهی تجزیه خواص مواد تحویل داده نمی شود. خم شدن بیش از حد هسته ترانس، درمان حرارت نادرست و یا حتی دستکاری خشن هسته ترانس می تواند بر خواص مغناطیسی آن تأثیر بگذارد و همچنین ممکن است باعث ایجاد سر و صدا ناشی از مغناطیس است.خواص مغناطیسی هسته ترانس با استفاده از روش قاب اپ استاین استاندارد شده بین المللی مورد آزمایش قرار گرفته است.

هدف هسته ترانس

در یک ترانسفورماتور قدرت الکتریکی، اولیه، ثانویه و ممکن است سیم پیچ های ثانویه وجود دارد. عملکرد هسته ترانس عمدتا وابسته به جریان شتاب بین این سیم ها می باشد. برای شارو کارآمد بین این سیم پیچ ها، یک مسیر مغناطیسی رانندگی کم برای همه سیم پیچ ها باید در هسته ترانس ارائه شود. این مسیر مغناطیسی بی اختیاری در ترانسفورماتور به عنوان هسته ترانس شناخته می شود. برای اطلاعات بیش تر می توانید به هسته ترانس در فروشگاه نوید مراجعه فرمایید.

مواد برای هسته ترانسفورماتور

مشکل اصلی با هسته ترانس، از دست رفتن هیسترزیدها و از دست رفتن جریان الکتریکی در ترانسفورماتور است. از دست رفتن هیسترز در ترانسفورماتور عمدتا به مواد اصلی هسته ترانس بستگی دارد. مشخص شده است که مقدار کمی از رل سیلیکون استیل با کمبود کربن تولید مواد برای هسته ترانس، که دارای کاهش هیسترزیس پایین و نفوذ پذیری بالا است. با توجه به افزایش تقاضا هسته ترانس برای قدرت، ضروری است که بیشتر ضررهای هسته ترانس را کاهش داده و برای آن یک روش دیگر بر روی ورق سیلیس استفاده شود که به عنوان نورد سرد شناخته می شود. این تکنیک جهت گیری دانه در رل سیلیکون استیل را در جهت نورد مرتب می کند.

هسته ترانس در فروشگاه نوید

هسته ترانس

برگه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

طراحی سایت توسط فراکارانت